Nejčastější dotazy (FAQ)

Komu je tento projekt elektronické servisní knížky určen ?

Tento projekt je určen především těm, kteří si pořídili ojetý vůz bez originální servisní knížky, případně pro ty, kteří chtějí uchovávat kopii své originální tištěné v této elektronické.

K čemu mi bude dobrá ?

To je velice dobrá otázka, kterou byste si měli zodpovědět sami. Určitě je snažší udržovat pořádek v elektronické formě zápisu, než-li v tištěném, nebo "na koleni" psaném formátu.

Mohu tuto elektronickou variantu servisní knížky použít při úředních úkonech ?

Bohužel, jelikož nejsme schopni zajistit pravdivost vyplňovaných údajů, tak tuto knihu jako "důkazný materiál" nejspíše nikdo neuzná. Je tu ale jedno "ALE" ...

Ale ...

Jelikož máte možnost si ke každému provedenému servisnímu úkonu uložit kopii naskenovaného originálního potvrzení ve formátu PDF nebo JPEG, pak Vám tato kniha může sloužit alespoň jako "skladiště" těchto dokumentů, které máte stále při ruce a kdekoli k dispozici.

Kolik to všechno stojí ?

Odpověď je velice jednoduchá. Vůbec nic, tato "služba" je Vám poskytována zcela zdarma a to se v průběhu vývoje nezmění.

Mohu něčím přispět ?

Přispět můžete mnoha způsoby. První a nejsnažší pro Vás - seznamte Vaše známé s tímto projektem, třeba jim tím zjednodušíte cestu k pořádku v záležitostech jejich automobilu.

Přispět můžete samozřejmě i finančně a to buďto přímo převodem na účet, nebo SMS zprávou. Vše je zcela dobrovolné.

Budou má data někde zveřejňována ?

Můžete se spolehnout, že Vaše data nebudou nikde zveřejněna. Jedná se přeci o citlivé údaje, tudíž je diskrétnost na místě.

Kontakt a kam přispět ?

V prvé řadě bych Vám velice rád poděkoval za případné náměty a nápady k rozšiřování tohoto projektu, ať už se jedná o cokoli.

Kontakt: info[at]elektronicka-servisni-knizka.cz

Bankovní spojení - účet Raiffeisenbank - 234868371/5500,

PayPal - účet paypal[at]pmalecek.cz

!!! Do poznámky nezapomeňte uvést Váš nick, abych jej mohl zveřejnit v seznamu těch, kteří přispěli. Děkuji !!!

Created by Petr Maleček 2010 © | version 1.996b (lu 2010-06-23) | RSS Feed
Optimalizováno pro rozlišení o šířce 1280 pixelů a širší.